Newsy

Chcesz dodać newsa? Napisz do mnie


Terminarz 2011 7 lutego 2011

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem spotkań na rok 2011. Znaleźć go można tutaj.


Zmiany w terminarzu 1 listopada 2010

Nastąpiła zmiana w terminarzu prelekcji. Jutro, 2 listopada, Tadeusz Zalewski opowie o osobliwościach w świecie kaktusów, natomiast Wacław Skołuda, swoją prelekcję wygłosi na spotkaniu grudniowym.


Zmiany w terminarzu 25 lutego 2010

Z powodu wyjazdu służbowego Ewy Kazimierczak-Grygiel nastąpi zmiana tematów naszych spotkań - marcowego na kwietniowy i odwrotnie. 2 marca Leszek Kasperski będzie mówił o swojej wyprawie do Argentyny, zaś Ewa Kazimierczak-Grygiel - w kwietniu, o Welwitschia mirabilis

Janusz Gumny
Terminarz 2010 4 lutego 2010

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem spotkań na rok 2010. Znaleźć go można tutaj.

Jakub Więckowski
Spotkanie noworoczne 2010 1 stycznia 2010

Spotkanie noworoczne członków i sympatyków poznańskiego oddziału PTMK odbędzie się wyjątkowo w środę 6 stycznia o godzinie 18, w mieszkaniu naszej koleżanki Arlety Modrzejewskiej, na ul. Głogowskiej 154/18. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Kazimierz Więckowski
Roślina do wzięcia 10 maja 2009

Witam! Pan Edward z Rataj napisał:
"Posiadam kaktusa wys.okolo2,4m ktorego oddam za DARMO zainteresowanego hodowce,kolekcjonera. kaktus ma okolo 23 lata."
Zainteresowanych proszę o kontakt.
Pozdrawiam.

Jakub Więckowski
Terminarz 2009 19 stycznia 2009

Witam! Pod poniższym linkiem można znaleźć terminarz i tematykę spotkań opracowany przez Janusza Gumnego. Zobacz terminarz spotkań
Pozdrawiam.

Jakub Więckowski
Wstęp do prelekcji 10 stycznia 2009

Witam! W dziale prelekcje można znaleźć krótki wstęp do prelekcji Janusza Gumnego na temat kolekcji kaktusów mrozoodpornych, okraszony sporą ilością zdjęć. Zapraszam w imieniu autora.
Pozdrawiam.

Jakub Więckowski
Zaproszenie do Głuchołazów 7 kwietnia 2008

Witam! Wrocławski oddział PTMK zaprasza na kolejny zjazd w Głuchołazach. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Pozdrawiam.

Jakub Więckowski
Nowa galeria 2 grudnia 2007

Witam! W galerii można znaleźć nowe zdjęcia. Tym razem można obejrzeć fragment kolekcji Pana Piotra Licznerskiego. Serdecznie zapraszam.
Pozdrawiam.

Jakub Więckowski
Nowa galeria 19 listopada 2007

Witam! Pan Leszek Kasperski serdecznie zaprasza do odwiedzenia jego mini-galerii zdjęć z pobytu w Boliwii. Obiecuje też, że to dopiero początek. Fotki można obejrzeć pod tym adresem: www.cactusadventure.com.
Pozdrawiam.

Jakub Więckowski
Nowa galeria 21 marca 2007

Witam! Wreszcie udało mi sie znaleźć trochę czasu, żeby wrzucić na naszą stronkę zdjęcia pana Leszka Kasperskiego z wyprawy do Boliwii. Przepraszam za poślizg ;) i zapraszam do galerii. Oczywiście wciąż czekam na nowe materiały od Państwa.
Pozdrawiam serdecznie.

Jakub Więckowski
Pierwszy news na dobry początek 9 grudnia 2006

Witam wszystkich na nowo otwartej i długo oczekiwanej stronie Poznańskigo Oddziału PTMK. Przypominam, że jest ona własnością całego koła i że to Państwo ją tworzą. Dlatego serdecznie zachęcam wszystkich członków koła do kontaktowania się ze mną, dostarczania mi materiałów w postaci zdjęć lub tekstów, które chcieliby Państwo umieścić tutaj. Liczę też na Państwa opinie i sugestie dotyczące wyglądu tej strony.
Pozdrawiam serdecznie.

Jakub Więckowski
2006